Horda Mroku - Gildia Archlord

Forum gildi Horda Mroku grającej na serwerze Brumhart w grę MMORPG - Archlord.


#1 2008-08-01 20:56:22

hopek

Użytkownik

11044230
Zarejestrowany: 2008-08-01
Posty: 12
Punktów :   

w co graliscie jeszcze

okej wiec tak ja grałem w Rohana jeszcze mmo oczywiście ale przestałem nie podobał mi sie. next mmo był requiem bloodymare tylko dla dorosłych ^^.Ale nie ma to jak archlord .W archa gram od beta testów , nawet byłem beta testerem ale ciągłe robienie nowych postaci itp teraz gram tylko 2 i tak już zostanie


| Gildia : HordaMroku |Rasa : Ork hunter | Server : Brumhart| Nick : Hopek2 | LvL : ciągle rośnie |

Offline

 

#2 2008-08-01 21:28:39

Theer

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-31
Posty: 2
Punktów :   

Re: w co graliscie jeszcze

Ja grałem najpierw Metina 2 (ciągłe irytacje z powodu "zabij 5 niebieskich głodnych alfa super duper hiper alfa wilków których masz farta jak znajdziesz"), potem Cabal(moja pierwsza miłość:D grałbym dalej gdyby... mi się coś nie popsuło z nim ), NosTale(dla zabicia czasu xD), a teraz Archlord ;P lepsza gra od Cabala ;]

Offline

 

#3 2008-08-02 10:05:27

Lukasso440

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-01
Posty: 5
Punktów :   

Re: w co graliscie jeszcze

No u mnie troche tego by było xD. A więc grałem 2 tyg w Tibie fuj!. Troche w mu (200 bk), w metina 2, cabala, Ryl'a, Ryl'a 2, Dekarona i WoW'a. No to by było na tyle.


Archlord>Brumhart>Human>Knight>Lukasso44>HordaMroku

Offline

 

#4 2008-08-06 12:07:46

Beidf

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-31
Posty: 1
Punktów :   

Re: w co graliscie jeszcze

ja najpierw w metina2 to byla dawaka na maxa ale mi sie znudzil . Potem battleknighta dla zabicia czasu.Guns troche ... no wiecie no i Archlord.


_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

>> Brumhart>>Beidf(stary nick juz nie gram knightem)>>>>>>Teraz Sivlet(archer wlasnie prosze o zaproszenie do gildi)

Offline

 
Horda Mroku - Gildia Archlord

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poke-gamepbf.pun.pl www.eti-ukw.pun.pl www.rizfzaoczni.pun.pl www.eit.pun.pl www.tigerscurse.pun.pl